Szkoła Podstawowa w Gaju Wielkim
Tablica ogłoszeń
Aktualności
Uczniowie
Przedszkole
Dokumenty
Ubezpieczenie
Pomocne strony
Sponsorzy i darczyńcy
Kadra Pedagogiczna
Pracownicy
Kontakt
Archiwum
Aktualności
Regulaminy
Informacje dla rodziców
Ramowy Rozkład Dnia
Plan Pracy
Porady dla rodziców
Projekty i akcje edukacyjne
Piosenki i wierszyki przedszkolaka 2017/2018
Filharmonia Pomysłów 2017/2018
Filharmonia Pomysłów 2016/2017
Filharmonia Pomysłów 2015/2016
Filharmonia Pomysłów 2014/2015
Rok 2013/2014
Rok 2015/2016
Rok 2014/2015 cz. 1
Rok 2014/2015 cz. 2
Rok 2014/2015 cz. 3
Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola
Rok 2014/2015 cz. 2

   

Konkurs pt. "Moja ulubiona zabawka"

   Dnia 30.04.2015r.  przedszkolaki uczestniczyły w konkursie plastycznym pt. "Moja ulubiona zabawka ". Praca w formie płaskiej, wykonana techniką dowolną w domu. Konkurs ten cieszył się udziałem jedenaściorga przedszkolaków. Na podium stanęli:

I  Miron Czajczyński

II  Roksana Korbanek

III  Artur Woźniak
Świąteczne śniadanie w naszym przedszkolu

   1 kwietnia przedszkolaki w odświętnych strojach zjadły smakowite śniadanie wielkanocne. Na talerzach dzieci królowała biała kiełbaska, szynka, chlebek z masłem i oczywiście jajka z majonezem. A na deser kawałek pysznej babki. Nasze panie kucharki spisały się jak zawsze na medal!
27 marca - MINI PLAYBACK SHOW


   Tego dnia na przedszkolnej scenie pojawiły się gwiazdy muzyki rozrywkowej, które zachwyciły wszystkich. Odważne dzieci wcieliły się w role prawdziwych sław i udowodniły, że posiadają wiele talentów :)
I miejsce zdobyła Shazza (wokalistka - Nikola Cieślicka, klawiszowiec - Filip Bartyzel), która wystąpiła w przeboju "Baiao bongo"
II miejsce przypadło zespołowi Budka Suflera za przebój "Takie tango" (wokalista: Nikodem Moniuszko, gitarzysta - Mokołaj Skrzypiec, perkusista - Norbert Tomczak)
III miejsce zdobył zespół Weekend za wielki hit "Ona tańczy dla mnie" (Kornelia Baranowska, Zosia Malicka) 
Wyróżnienie otrzymał wokalista zespołu After Party (Edwin Lasik), który zachwycił wszystkich przebojem "Bujaj się"
Wszystkim serdecznie gratuylujemy!!!


Zespół "Budka Suflera" (Nikodem Moniuszko, Mikołaj Skrzypiec, Norbert Tomczak)


Shazza (Nikola Cieślicka)


klawiszowiec Shazzy (Filip Bartyzel)


After Party (Edwin Lasik)


Zespół Weekend (Kornelia Baranowska, Zosia Malicka)


Przedszkolaki witają Wiosnę!

    20 marca przedszkolaki powitały Wiosnę podczas korowodu ulicami Gaju Wielkiego. Wszyscy bardzo się ucieszyli na wieść, że Wiosna już przybyła. Dzieci machały kolorowo przystrojonymi patykami, grały na instrumentach perkusyjnych oraz śpiewały piosenki, aby jak najlepiej przywitać Wiosnę!Z najlepszyki życzeniami dla dziewczynek


9 marca uczciliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kobiet. Chłopcy zaśpiewali "Sto lat" i wręczyli upominki swoim koleżankom.
Z wizytą w Bibliotece


     4 marca starszaki wybrały się z wizytą do filii Biblioteki w Gaju Wielki. Pani Zosia Konieczna opowiedziała nam o swojej pracy i zaprezentowała swoją własną twórczość poetycką. Bardzo dziękujemy Pani Zosi za mile spędzony czas :)
FERIE ZIMOWE - CZAS WYCIECZEK

16.02 - Kręgielnia w Tarnowie Podgórnym17.02 - seans "Paddington" w kinie Halszka w Szamotułach i zwiedzanie zamku GórkówCZAS NA KARNAWAŁOWY BAL!

     Tak bawiliśmy się na baliku karnawałowym, który odbył się w naszym przedszkolu 13 lutego. Piękne kostiumy, kolorowe balony i taneczna muzyka to jest to, co wprawia wszystkich w radosny nastrój :)

Z teatrem poznaliśmy sposób na nudę

 

   Dnia 12.02 uczniowie Szkoły Podstawowej w Gaju Wielkim i dzieci z oddziału przedszkolnego podziwiały spektakl teatralny pt. „Niespodzianka”, który zaprezentowała objazdowa grupa teatralna. Wszyscy z zaciekawieniem przyglądali się  zabawnym bohaterom, których żarty okazały się przegonić wszelkie smutki. Dzieci dowiedziały się, że tak naprawdę nie trzeba wiele, aby ciekawie spędzić czas i przegonić nudę. Najważniejsza bowiem jest wyobraźnia, bo z nią wszystko jest możliwe!
TEATRZYK CIENI


    W środę 4 lutego przedszkolaki mogły podziwiać niezwykle ciekawy teatrzyk cieni, który przygotowała i przyniosła do przedszkola koleżanka z grupy starszej - Eulalia Kosicka. Dowiedzieliśmy się, że teatrzyk powstał w czasie, gdy Eulalia była chora, a w jego przygotowaniu pomogli rodzice. Tego typu zabawa daje dzieciom wiele radości i satysfakcji, a ponadto rozwija kreatywność i sprawność manualną. Gratulujemy Eulalii i jej rodzicom wspaniałego pomysłu i zdolności oraz dziękujemy za możliwość zobaczenia wyjątkowego przedstawienia.
2.02.2015 Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą maskę

     Wszyscy uczestnicy konkursu wykonali przepiękne maski karnawałowe. Jury miały spory kłopot, aby wybrać te najpiękniejsze. Na ocenę wpłynął przede wszystkim stopień zaangażowania dziecka w pracę oraz pomysłowość. 
Tym razem I miejsce zajęła Pola Wurst z grupy młodszej, II - Marta Bączkowska (4 l.), III natomiast Eulalia Kosicka z grupy starszej. 


 
CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM


28 stycznia w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" gościliśmy w naszym przedszkolu jedną z mam - Panią Katarzynę Czajczyńską. Tego dnia mogliśmy posłuchać  m.in. "Tupcio Chrupcio. Dbam o zęby". Poznaliśmy również niezwykle ciekawe przygody dinozaurów. Mamie Mirona serdecznie dziękujemy :)


JASEŁKA W WYKONANIU PRZEDSZKOLAKÓW


     Dnia 18 grudnia przedszkolaki z Gaju Wielkiego podczas corocznego spotkania Wigilijnego z udziałem rodziców zaprezentowały Jasełka. Tym razem małego Jezuska witali i obdarowywali przedstawiciele różnych zawodów – lekarka, kucharka, krawcowa, piekarz, górnik, cukiernik, marynarze oraz stolarz. Do betlejemskiej szopki zawitali także Górale oraz dzieci w strojach szamotulskich.  Podczas występu rozbrzmiewały tradycyjne kolędy i utwory ludowe wykonywane przez chór aniołków i pastuszków.  Tego dnia odwiedził nas również Gwiazdor, który przyniósł każdemu wyjątkowy prezent. 
Tablica ogłoszeń
Aktualności
Uczniowie
Przedszkole
Dokumenty
Ubezpieczenie
Pomocne strony
Sponsorzy i darczyńcy
Kadra Pedagogiczna
Pracownicy
Kontakt
Archiwum